Surnumeresoola massaaž

Surnumeri on unikaalne loodusnähtus. Piiblis nimetatakse seda Soolamereks.   

Asudes 430 m allpool Vaikse Ookeani pinnast, jääb <a�target="_blank"�href="http: et.wikipedia.org="" wiki="" surnumeri"="">Surnumeri atmosfäärirõhu ja kõrge temperatuuri unikaalse koosmõju sfääri ja tal on väga tugev tervistav toime. Naatriumi, kaaliumi, magneesiumi, kroomi, seleeni, broomi ja kloori konsentratsiooni, samuti paljud mikroelemendid on erakordse naharakke ja kogu inimorganismi taastava toimega. Surnumere soolade imettegev mõju on teada juba ammustest aegadest. Kui Kuningas Saalomon ravitses nii oma hinge kui ka ihu. Kleopatra ja Sheba kuninganna kasutasid soola selleks, et oma juukseid lopsakamaks ja keha nooremaks muuta.</a�target="_blank"�href="http:>

• Surnumere  sool mõjub organismile taastavalt ja tervistavalt, tal on ka mitmeid haigusi ennetav toime

• Surnumere sool mõjub hästi närvisüsteemile, veresoonkonnale, ainevahetusele, liigestele, samuti nahale ja juustele

• Surnumere sool sobib inimestele, kes üritavad taastada naha siledust ja head juuksekasvu, liigeste nõtkust, lihaste elastust, sool on heaks abimeheks normaalkehakaalu taastamiseks ja annab hea une.

• Surnumere soola protseduur on vajalik neile, kes soovivad tunda end noorena ja jääda alati terveks.

• Väga hea nahaprobleemide korral, nagu liigne kuivus, liigne rasu, ärrituvus(eekõige suhkruhaigetel ja psoriaasi all kannatajatel), toob tublisti leevendust.

Koostis: Surnumere bioorgani-mineraalne kompleks; lavendli, kummeli, eukalüpti, rosmariini, tüümiani, kampri, jasmiini, ylang-ylangi, žen-ženi ja ristikheina essentsid.

"Soolade kavartet" sisaldab : lavendisoola, kummelisoola, eukalüpti ja tüümiani soola ning ylang-ylangi soola.

Kõik neli soolapakki sisaldavad Surnumere soolasid, kuid erinevad üksteisest aroomiteraapiliste lisandite poolest.