Parafangoteraapia

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafangoteraapia on soe, mõnus keha ainevahetuse protseduur ja efektiivne vahend tselluliidi ravis, milles kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Protseduur algab naha koorimisega Cremfoliant kooriva kreem-geeliga. Geel-kreem kantakse peale kergete masseerivate liigutustega, lastakse imenduda. Eemaldatakse masseerivate liigutustega ei vaja veega maha pesemist. Nahale kantakse tselluliidi tüübile vastav aktiivseerum. Aminodren jääkainete ja vedeliku liigse kogunemise korral ning Aminocel A.H.A tselluliidi korral.

Seerumid sisaldavad aminofülliini, karnitiini, alfa-hüdroksühappeid, merevetikaekstrakte, ginko bilobat ja teisi rasvarakkude ja vedelikuainevahetust stimuleerivaid aineid. Pintsli abil kantakse nahale parafango-soojendajas vajaliku temperatuurini soojendatud parafango. Seejärel kaetakse kogu piirkond spetsiaalse parafangokilega. Klient mähitakse kattekilesse. Seejärel kaetakse klient elektrilise tekiga ja jäetakse lamama 20-30 minutiks. Spetsiaalse lõikajaga avatakse parafangokiht ja eemaldatakse see Parafango eemaldub kergelt, eemaldamiseks ei ole vaja vett. Lõpuks kantakse nahale spetsiaalne kreem olenevalt kliendi probleemist. Lipoaminocel tselluliidi puhul ning Aminofirm naha elastsuse ja toonuse parandamiseks.

Parafangoteraapia

*aitab tõhusalt puhastada keha kahjulikest jääkainetest
*parandab vere- ja lümfiringet
*muudab naha siledaks, elastseks ja pehmeks
*toniseerib, lõõgastab, värskendab ja loob suurepärase enesetunde
*vähendab lihas- ja liigesvalusid
*parafango kuur vähendab tõhusalt tselluliidi probleemi
*parafango nahalt eemaldamiseks pole vaja kasutada vett ega käia duži all

Efektiivne parafangoteraapia tselluliidi raviks ja ainevahetuse reguleerimiseks on kasutusel enam kui 87 riigis.