AINHOA näohooldus

 
...Luksuslik ilugurmee...

Pane luksus oma ilu hüvanguks tööle - veetlev kuld, hõrk kaaviar ja hinnaline teemanditolm, lisaks unikaalne tüvirakkude kompleks ja taimetarkus puhtast loodusest.
 
Paku oma nahale tõelist gurmee-elamust ja kostita teda Hispaania professionaalse kosmeetikasarja Ainhoa imeliselt mõjuvate toodete hooldustega. 
Ainhoa on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud, esindatud üle maailma parimates spaades ja hotellides - võid nüüd kogeda sama luksuslikku naudingut nagu näiteks ülipeenes Hiltoni hotellis mõnuledes. Ainhoa on kõrgelt hinnatud oma innovatiivsuse, efektiivsuse ja kvaliteedi poolest, mida armastavad isegi nõudlikud jaapanlannad. 
 
KOSTITA END VAID PARIMAGA
 
On ju teada, et "Sa oled see, mida sööd" - ja sama kehtib ka meie naha puhul. 
õnneks on Ainhoa ilumenüüs üle 300 efektiivse toote, mille hulgast professionaalne iluspetsialist just Sulle sobivaid imekreeme ja võluseerumeid oskab soovitada. 
 
SPECIFIC EXTREME - IMELISED TÜVIRAKUD KORTSUDE VASTU
Sari Specific Extreme on mõeldud naisele, kes võluvalt küpsedes tahab siiski noorusliku naha säilitada. Eriti efektiivsete seerumite ja kreemide muljetavaldava mõju loovad taimne botox ja unikaalne tüvirakkude kompleks, kus vetikad, meretaimede valgud ja mereline DNA tõhustalt naha restruktureerimise ja taastamise hüvanguks töötavad. Tõhusust lisavad nutikad pealekandmisvahendid. 
 
IGA NAISE PARIMAD SÕBRAD: TEEMANDID!
Teemant sõrmes toimib hästi, kuidas aga kreemipurgis? Imeliselt! Eriti eksklusiivne ülipeen teemanditolm koos teiste väga tõhusate ainetega aitab võidelda naha vananemisega, silub kortsukesi ja mõjub noorendavalt. Hitt-tooteks on auhindu võitnud näokreem Luxury Diamond pleasure Facial Cream. 
 
LUKSUSLIKUD KULD JA KAAVIAR TÖÖTAVAD NAHA NOORUSE NIMEL
Need läbi ajaloo kõrgelt hinnatud luksuse sümbolid on vallutanud ka ilumaailma. Ainhoa seerumites ja kreemides on hõrk kaaviariekstrakt teaduse abil pandud tööle naha heaks - selle toiteaineterikkus ja taastavad omadused stimuleerivad rakustruktuuri ning parandavad naha tekstuuri. Imepeen kullapuru viib niiskuse sügavale nahka ja lööb selle särama. 
 
LOODUSE VÕLUVÕIME AINHOA BIO SARJAST
Keskkonnasõbralikud ja tunnustatud ECOCERT kvaliteedimärki kandvad Bio sarja tooted hoolitsevad naha ja ka südametunnistuse eest - ohutu ja allergiavaba sari sobibka kõige tundlikumale nahale. Aktiivsetel naturaalsetel koostisosadel põhinev sari mõjutab naha rakustruktuuri paranemist sügavuti ja pikemaajaliselt. 
 
AINHOA IMELINE ILUMAAILM ON SINU NAHA LUKSUSLIK PIDUSÖÖK. NAUDI SEDA!
 
Uuri lisa www.iluks.ee ja www.ainhoacosmetics.com